Robot Yoshiya

534019

YOSHIYA SPACE MAN, 1950-tal, robot i litograferad plåt, urverksdriven, under gång så går den framåt och lyfter armarna, höjd ca 19 cm, överdel till fabriksförpackning medföljer

Smärre lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Robot Yoshiya

Budhistorik (10 bud)
4336495
2 400
4336190
4336490
4336190
4335865
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.