Musse Pigg 1930-tal

534018

MUSSE PIGG, 1930-tal, gummi, märkt, "Walt Disney, Seiberling latex, Made in Nakron.o. USA", höjd ca 14,5 cm

Svans saknas, en arm lagad, torkad, sprickor, slitage

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Musse Pigg 1930-tal

Budhistorik (13 bud)
4336058
1 700
4335733
1 600
4335733
4335904
4335733
950

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.