Sparautomat

533996

HARTVIG & VOGEL VENDING LEU BANK, 1910-20-tal, choklad/sparautomat, litograferad plåt, motiv med lekande barn, höjd ca 13,5 cm, nyckel finns

Smärre lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Sparautomat

Budhistorik (8 bud)
4337199
1 300
4337197
4337176
4337175
4337173
900

Slutpris SEK:
1 300
118 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.