Stock dam på trehuligt fordon

533995

STOCK DAM PÅ TREHJULING, 1910-20-tal, litograferad plåt i rött och gult, kvinnan i grått, spiralfjäderverk, längd ca 11 cm

Lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 28

Stock dam på trehuligt fordon

Budhistorik (17 bud)
4336405
2 800
4335776
2 600
4336372
2 600
4335776
2 400
4334321

Slutpris SEK:
2 800
255 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.