Biljardspelare Kiko

533988

KIKO BAGATELLSPELARE, 1920-tal, lackerad och litograferad plåt i ett flertal färger, under gång stöter bagatellspelaren till bollen, urverksdriven, längd ca 15 cm

Lackskador, ett ben lagat

Leksaker, Diverse, Tema

Biljardspelare Kiko

Budhistorik (7 bud)
4336358
1 600
4336236
4336233
4335780
4335736

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.