Limousine Tipp & Co

533986

TIPP & CO LIMOUSINE, 1930-tal, med uniformerad förare, litograferad och lackerad plåt, hjul helt i plåt, reservhjul bak, batteridriven strålkastare fram, urverksdriven, längd ca 24 cm

Defekt urverk, lackskador, smärre plåtskador

Leksaker, Diverse, Tema

Limousine Tipp & Co

Budhistorik (4 bud)

4337120
4336252
4320967
4316803

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.