Tipp & Co coupe

533985

TIPP & CO COUPÉ, 1930-tal, litograferad plåt i rött och grått, hjul helt i plåt, uniformerad chaufför, spiralfjäderverk, märkt framtaill "PU 9491", längd ca 27 cm

Saknar bakkoffert, lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 26

Tipp & Co coupe

Budhistorik (7 bud)
4337037
1 600
4336890
4336890
1 400
4336888
4336769
750

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.