Lehmann Na Nu 752

533878

LEHMANN "NA-NU" 752, 1940-tal, lackerad och litograferad plåt i flertalet färger, vid gång drar åsnan motvilligt kusken som sitter i en trehjulig vagn, spiralfjäderverk, längd ca 18 cm

Smärre/obetydliga lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 27

Lehmann Na Nu 752

Budhistorik (3 bud)

4336573
4335560
500
4334044

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.