Lehmann apa Tom 385

533875

LEHMANN TOM 385, 1900-1920-tal, klättrande apa i lackerad plåt, "flossad" jacka i grönt, höjd 20 cm

Skadad fabriksförpackning medföljer, lackskador, senare snöre

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 27

Lehmann apa Tom  385

Budhistorik (2 bud)

4334046
500
4334041

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.