Lehmann Ito 679

533866

LEHMANN ITO 679 PERSONBIL, 1920-30-tal, med uniformerad förare, litograferad och lackerad plåt i rött och svart, spiralfjäderverk, längd 17,58 cm

Flagga på motorhuven saknas, lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 27

Lehmann Ito 679

Budhistorik (5 bud)
4336539
2 400
4336595
4336539
4323334
4322360
850

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.