Lehmann Ajax 659

533864

LEHMANN AJAX 659, 1910-30-tal, akrobat i litograferad plåt, tygklädd i gula byxor och mönstrad tunika, urverksdriven, total längd 24 cm

Skadad fabriksförpackning medföljer, lackskador, kläder med skador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 27

Lehmann Ajax 659

Budhistorik (26 bud)
4336901
12 500
4336570
12 000
4336898
12 000
4336570
11 500
4327310
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 136 EUR, 1 313 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.