Lehmann Tap Tap 560

533847

LEHMANN "TAP TAP" 560, 1920-30-tal, trädgårdsmästare med skottkärra, lackerad och litograferad plåt i blått, gult, rött och svart, spiralfjäderverk, orginal spade medföljer, längd 16 cm

Smärre lackskador

Leksaker, Diverse, Tema

Monter 27

Lehmann Tap Tap 560

Budhistorik (4 bud)

4336394
4335769
4320750
1 900
4319494

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.