Oidentifierad konstnär oljemålning

566619

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1800-tal): Flodlandskap, otydligt signerad, olja på duk, 24,5x32,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
4257800
550
4257787
500
4257741
450
4255817
4255816

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.