Kopp med fat

566614

KOPP MED FAT, Kina, 1700-tal, polykrom dekor, koppens höjd 5, fatets diameter 12 cm

mindre nagg

Orientaliskt, Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Kopp med fat

Budhistorik (15 bud)
4237113
950
4237115
950
4237113
900
4237110
850
4237109

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.