Arvid Olson oljemålning

566598

ARVID OLSON (1886-1978): Nakenmodell, monogramsignerad AON, olja på pannå, ca 46x40 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Arvid Olson oljemålning

Budhistorik (43 bud)
4234846
11 000
4234835
10 500
4234838
10 000
4234835
9 600
4234827
9 400

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.