Kontorsstol NKR

566584

KONTORS- / ARBETSSTOL, 1960/70-tal, sk. industridesign, etikettmärkt NKR Miljö AB, sits och rygg i björk, grålackerat stålunderrede, höj och sänkbar sits, snurrbar, ställbar rygg, sitthöjd 52-66 cm

Stålunderrede med slitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Kontorsstol NKR

Budhistorik (5 bud)
4260389
4260342
4260342
900
4259358
4251228
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.