Stieg Jönsson oljemålning

566560

STIEG JÖNSSON (1900-tal): Motiv med hus och trädgård, olja på duk, ca 55x65 cm

Krackelerad

Tavelvagn 2

Stieg Jönsson oljemålning

Budhistorik

2018-09-03 kl 17:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.