Soffbord Mogensen

566446

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, Danmark, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, svarlackerade brickor, etikettmärkning, höjd ca 54, 80x57 cm

Smärre ytskador, bricka med fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Soffbord Mogensen

Budhistorik (5 bud)
4231141
4230812
4230812
4230742
500
4224163

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.