Skänk 1800-tal

566441

SKÄNK, 1800-tal, rödmålad, dörrpar med räfflade romber, bakomliggande hyllplan, höjd ca 117, 164x52 cm

Slitage, sprickor, kompletterade delar, bakre benkloss med rötskada

Möbler, Skåp, byråer, Allmoge

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skänk 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4228593
6 800
4219011
6 600
4219011
6 400
4215081

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.