Gårdmotiv akvarell

566439

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Gårdsmotiv, otydligt signerad och daterad, akvarell, ca 32x23 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Gårdmotiv akvarell

Budhistorik (2 bud)

4231205
4225982

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.