Kurt Lindon Sommar

566436

KURT LINDON (1910-1985): "Skeppsholmen", signerad Lindon, olja på pannå, ca 30x78 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Fack 32

Kurt Lindon Sommar

Budhistorik (2 bud)

4230572
4223626

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.