Kurt Lindon oljemålning

566435

KURT LINDON (1910-1985): "Från Skeppsbron", signerad Lindon, olja på pannå, ca 35x69 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Fack 26

Kurt Lindon oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4231022
4231455
750
4231022
700
4231450
650
4231022
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.