Carl Malmsten Nya Guldheden

566434

CARL MALMSTEN, "Nya Guldheden", matsalsgrupp, 7 dlr, Åfors Möbelfabrik, fanérade i valnöt och teak, stoppade sitsar, bordets mått höjd ca 75,135x90, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 (varav en med sarg) medföljer

Brukslitage, ytskador

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 17

Carl Malmsten Nya Guldheden

Budhistorik (15 bud)
4230394
4 200
4231329
4230394
3 800
4231326
3 600
4230394
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.