Tord Lyseving Åredal skulpterat trä

566433

TORD LYSEVING ÅREDAL (född 1943): Utan titel, monogramsignerad och daterad TL -16, skulpterat trä, total höjd ca 116 cm

Konst, Skulpturer

Budhistorik (7 bud)
4230802
550
4230798
500
4230801
450
4230798
4230277

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.