Salongsgrupp 1900-tal

566423

SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, skuren dekor, klädd i gul sammet, bestående av soffa, karmstolar 1 par, soffans längd ca 155 cm

Slitage

Möbler, Soffgrupper

Rum 3

Salongsgrupp 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
4231082
4219945
4220060
1 900
4219945
1 800
4214757

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.