Bordsur rokokostil

566403

BORDSUR, 1900-tal, rokokostil, höjd 34 cm

mindre slitage

Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordsur rokokostil

Budhistorik (18 bud)
4251458
1 700
4250250
1 600
4250714
1 600
4250250
1 300
4247594

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.