Öronlappsfåtöljer och fotpallar 1900-tal

566295

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER med FOTPALLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, djuphäftade ryggar samt fotpallar, pärlspikad dekor, sitthöjd ca 46, fotpallens höjd 32, 47x37 cm

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Budhistorik (12 bud)
4232770
3 200
4220735
4231062
4220735
2 600
4231061
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.