Inger Ekdahl oljemålning

566293

INGER EKDAHL (född 1922): komposition, signerad och daterad á tergo Inger Ekdahl 1958, olja på duk, ca 48x64 cm

Kundcenter

Inger Ekdahl oljemålning

Budhistorik (39 bud)
4233669
14 500
4233668
14 000
4233665
13 500
4233663
13 000
4233645
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.