Qashqai

566251

ORIENTMATTA, 1900-talets tredje kvartal, Ghashgai, motiv av lejon mot vit botten, ca 194x150 cm

smärre slitage

Mattor/Textilier, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Qashqai

Budhistorik (2 bud)

4222056
550
4220824

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.