Oidentifierad konstnär oljemålning

566132

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av par i skogslandskap, sent 1800-tal, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 24x14 cm

Bruksslitage, ramen med dekorbortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (5 bud)
4251028
4250971
700
4250969
4250510
4240431

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.