Hans J Wegner soffbord

566123

HANS J. WEGNER, soffbord, teak och ek, Danmark, för Andreas Tuck, hylla i rotting, brännstämplat "Fabrikat Andr. Tuck Arkitekt Hans J Wegner Denmark" och "Made in Denamark", höjd ca 51, 130x50 cm

Fläckar, slitage, brännmärken, rester från klisteretikett

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 18

Hans J Wegner soffbord

Budhistorik (28 bud)
4261478
7 600
4261471
7 400
4261371
7 200
4260996
7 000
4260996
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.