Stop barockstil

566111

STOP, silver, GAB, Stockholm, 1907, barockstil, lock med infällt mynt av Gustav Adolf XI, invändigt förgylld, på kulfötter, höjd ca 19 cm, totalvikt ca 713 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning, mindre repor

Silver

Stop barockstil

Budhistorik (8 bud)
4251852
4 800
4250520
4239758
3 400
4239756
1 400
4239590
450

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.