John Joseph Barker

566065

JOHN JOSEPH BARKER (1824-1904): Landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 70x60 cm

visst slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

John Joseph Barker

Budhistorik (9 bud)
4233567
1 700
4233537
1 600
4233483
4231485
4230877
950

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.