Marianne Ågren oljemålning

565991

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Badkaret bland blommor och blad, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 83x85 cm

Rum 2

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4235417
5 200
4233297
5 000
4233295
3 400
4232320
3 200
4230501

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.