Marianne Ågren

565989

MARIANNE ÅGREN (född 1941): Gäss, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 90x80 cm

Rum 20

Marianne Ågren

Budhistorik (11 bud)
4233255
5 000
4233168
4 200
4229447
4229445
3 800
4229444
3 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.