Senempire stolar

565947

STOLAR, 4 st, 1800-talets mitt, senempire, mahogny och mässingsbeslag, bredd 45, höjd 90 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken. Senare förstärkningar och ytbehandling.

Möbler, Stolar

Södra kajen 14, Helsingfors

Senempire stolar

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4231246
2018-09-02 16:45:39
30

2018-09-03 kl 18:36
Slutpris EUR:
30
298 SEK, 34 USD
Utropspris EUR: