Ingegerd Silow matta

565781

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 215x138 cm

bruksslitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Ingegerd Silow matta

Budhistorik (28 bud)
4233734
2 600
4233732
2 400
4233722
4233721
4233718
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.