Frithiof Berglund olja

565776

FRITHIOF BERGLUND (1905-1973): Stilleben, signerad Frithiof Berglund, olja på duk, 38x45 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Frithiof Berglund olja

Budhistorik (12 bud)
4233356
2 400
4232165
4232165
1 600
4233293
4232165
1 400

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.