Axel Hjalmar oljemålning

565775

AXEL HJALMAR LINDQVIST (1843-1917): Skymning, signerad, olja på duk, ca 38x64 cm

krackelerad

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Axel Hjalmar oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4231951
4232826
4231951
850
4230377
4230377
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.