Axel Hjalmar oljemålning

565773

AXEL HJALMAR LINDQVIST (1843-1917): Gårdsmotiv, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 38 x 58 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Axel Hjalmar oljemålning

Budhistorik

2018-09-03 kl 20:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.