Einar Forseth

565692

EINAR FORSETH (1892-1982): (3) Landskapsmotiv, signerade, akvareller 2 st., resp krita, ca 17x22, 21x26 samt 24x31 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Einar Forseth

Budhistorik (2 bud)

4231423
4215593

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.