Oidentifierad konstnär

565686

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör, olja på duk, 59x50 cm

Krackelerad, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (9 bud)
4231286
700
4231174
650
4231285
600
4231174
550
4231283
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.