Tage Eriksson oljemålning

565684

TAGE ERIKSSON (född 1916): Göteborgsmotiv, signerad T Eriksson, olja på duk, 74x60 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Tage Eriksson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4223158
1 300
4230664
4223158
4230663
4223158
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.