Arvo Saarela collier

565593

ARVO SAARELA, collier, sterlingsilver, aventurin kvärts Ø ca 8.95-9.50 mm, Enköping, 1964, längd ca 41.5 cm, totalvikt ca 31.7 g

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Arvo Saarela collier

Budhistorik (18 bud)
4230509
4230569
1 400
4230509
1 300
4230492
4228841

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.