Skulptur av Gregory Mutasa

565578

GREGORY MUTASA (Zimbawe, född 1959), skulptur, kvinnoporträtt, sten, signerad Gregory Mutasa, höjd ca 18 cm

Hårknuten med mindre nagg

Konst, Skulpturer

Skulptur av Gregory Mutasa

Budhistorik (15 bud)
4231734
1 600
4231370
4231370
1 400
4231434
1 300
4231370

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.