Miniatyrporträtt av konung Carl X Gustaf

565575

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): Miniatyrporträtt av konung Carl X Gustaf, oljemålning på papper, monterad i ram av mässing, a tergo signerad Ellen Lindström, ca 7x5 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri

Monter 19

Budhistorik (16 bud)
4231358
4231252
950
4230632
900
4231081
900
4230632
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.