Matta Märta Måås-Fjetterström

565562

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, flossa, rombformad dekor, signerad MMF, ca 207x103 cm

Skada, slitage

Mattor/Textilier

Matta Märta Måås-Fjetterström

Budhistorik (2 bud)

4245183
4 200
4240296

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.