Omega Seamaster Polaris herrarmbandsur

565550

OMEGA, armbandsur, Seamaster Polaris, guld/stål, ca 1992, quartz, datum, chronograph, refnr. 386.1031.1, numrerad specialedition om 3000 ex, numrerad 1101/3000, för Olympiska spelen i Albertville & Barcelona, integrerad originallänk, viklås, diameter 37 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och repor

Klockor/Ur, Herrklockor

Monter 19

Budhistorik (26 bud)
4228832
4 400
4228442
4 200
4228829
4228442
4227307
2 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.