Flintgods Rörstrand

565504

LOCK, TERRINFAT, 5 dlr., flintgods, Rörstrand, omkring år 1800, 23,5-40 cm

Nagg, krackelering, missfärgat

Keramik/Porslin

Flintgods Rörstrand

Budhistorik (9 bud)
4245262
650
4245191
600
4244329
550
4242919
500
4233781
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.