Vettar 2 st

565490

VETTAR, 2 st, 18/1900-tal, bemålade, längd ca 44 cm

Kompletterad bottenplatt, slitage och skador

Diverse

Vettar 2 st

Budhistorik (10 bud)
4243339
2 400
4240200
1 900
4240199
1 600
4235112
4235108
550

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.